کانادا 77
ثبت تضمینی اختراع
شیوه کار بدین شکل است که ابتدا حوزه کاری شما را مورد بررسی قرار می دهیم. طی جلساتی نقاط قوت، ضعف و فرصت ها و تهدید ها را مورد بررسی قرار داده و  ایده ای را شناسایی می کنیم و ایده اولیه را با همکاری شما به طرح تبدیل کرده و اقدام به ثبت اختراع می کنیم.
آیا برای ثبت هر ایده ای می توان تضمین ثبت اختراع داد؟
خیر هر ایده ای را نمی توان ثبت کرد و هیچ تضمینی 100% نیست. اما صحبت از تجربه های گذشته که به میان می آید راه را برای بررسی طرح پیشنهادی هموار می کند.
پس تضمین به چه معناست؟
شما ثبت اختراع حود را از ابتدا به ما می سپارید. اگر در ثبت موفق بودیم تعهد ما محقق شده است و شما نیز به هدفتان رسیده اید. (پرونده ای دیگر به پرونده های موفق ما اضافه خواهد شد.)
اما اگر اختراع شما ثبت نشد؟
کل وجه پرداختی شما بطور کامل عودت خواهد شد.

یک ایده چه ویژگیهایی باید داشته باشد تا بعوان اختراع ثبت شود؟

مزایای ثبت اختراع:

پتنت یا مالکیت یک اختراع چیست؟

سازمان جهانی مالکیت فکی پتنت را اینگونه تعریف می کند: هر کسی که بعنوان مخترع شناخته شود به وی حقی داده خواهد شد تحت عنوان مخترع آن محصول. این حق انحصاری است و تا مدت معینی (معمولا20) سال برای مخترع محفوظ خواهد بود.
پتنت یا حق اختراع یک سند برای اثبات اختراع شماست که وظیفه دارد حدود و توصیف درستی از آن اختراع را بیان نماید. این سند به مخترع تعلق می گیرد. حمایت قانونی از سازنده در زمینه قدرت بهره برداری شامل خرید و فروش، تولید، استفاده و صادرات و غیره از دارنده حق اختراع انجام خواهد شد.
گواهی اختراع سندی است که برای حمایت از اختراع صادر شده  و در اختیار مخترع قرار می گیرد.


راه های مختلفی برای کسب اقامت کانادا وجود دارد که اکثر آنها وابسته به توانمندی شما و قوی بودن پرونده شما می باشد.
داشتن یک اختراع مرتبط با حوزه کاری شما می تواند نقش موثری در تقویت پرونده شما ایفا کند.
برای اینکار ما از تجربیات خودمان در ثبت اختراع مرتبط با شما استفاده خواهیم کرد و ایده شما را به طرح و سپس اختراع ثبت شده رسمی تبدیل می کنیم.

 

پرسش و پاسخ

آیا واقعا می توان از طریق استارت آپ به کانادا مهاجرت کرد؟

سالیانه بیش از 2700 پرونده مهاجرت از طریق استارت آپ پذیرش می شود.

با چه میزان درآمد می تواند در کانادا زندگی کرد؟

بستگی به این دارد که در کدام شهر کانادا زندگی کنید. معمولا حد پایین درآمد برای یک کار مجاز ماهیانه حدود 2500 دلار کانادا هست. که برای شروع کافی است.