کانادا 77
درباره ما

پرسش و پاسخ

من قصد دارم با پاسپورت کانادایی پسرم که شش ماهه هست به ایران سفر کنم ولی همسرم با من در این سفر نمیان ،بلیط برای ترکیش ایلاین هست چه مدارکی از پدر رو باید همراه داشته باشم برای سوارشدن به هواپیما وآیا وکالتنامه پدر لازم هست برای خروج از ایران ؟

سلام پاسپورت ایرانی پدر برای ورود و وکالت نامه پدر برای خروج از ایران را همراه داشته باشید.

با سلام، برای ما کار فوریی پیش اومده و اهر هفته عازم ایرانیم پسر کوچیکم شناسنامه و پاس ایرانی نداره وقام نمیشه براش از واسینگتن بگیریم. میشه اگه میدونید بگید برای ورود به ایران چی میشه? خیلی استرس دارم ممنون میشم پاسخ بدین

سلام در صورتی که مدارک والدین ایرانی پسرتون همراهش باشه، پسر شما مشکلی برای ورود به ایران نخواهد داشت. مشکل در دریافت مجوز پرواز از ایرلاین مربوطه هست. ممکنه برخی ایرلاین ها اجازه پرواز به پسرتون را ندهند. اگر با ترکیش ایرلاین بلیط دارید بدون مشکل میتونید پرواز به ایران داشته باشید اما اگر بلیط سایر ایرلاین ها را دارید حتما قبل از پرواز با دفاتر اون ایرلاین هماهنگ بفرمایید.  

Hi me and busband are both iranian and had our baby in canada and now traveling with her to oran on lufthansa to get her iranian passport and birth certificate. Is that ok

سلام خطوط هوایی لوفتهانزا بدون داشتن پاسپورت ایرانی به فرزند شما اجازه پرواز نمی دهند. پیشنهاد می کنم قبل از پرواز از طریق دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن مدارک ایرانی فرزندتون را بگیرید. یا اینکه با پرواز ترکیش به ایران سفر کنید. برای دریافت مدارک ایرانی فرزند متولد شده در کانادا، لطفا صفحات سایت را با دقت مطالعه کنید.

فرم امتیازسنجی را چگون تکمیل نمایم ؟

با استفاده از منوهای موجود در هدر سایت و یا لینک http://canada77.com/content/Ranking-System-CRS-tool-Express-Entry/  میتوانید به این بخش رفته و شروع به تکمیل فرم نمایید .

روش استفاده از سایت به چه صورت است ؟

با استفاده از منوهای موجود در هدر سایت میتوانید به دسترسی مورد نظر خود وارد شوید