کانادا 77
درباره ما

پرسش و پاسخ

سلام. آیا ترکیش ایرلاین همچنان بدون پاس ایرانی اجازه ورود به ایران را میدهد یا مطالب سایت شما بروز نشده اند؟ متشکرم

همچنان راحت ترین مسیر ورود به ایران برای فرزندان توریست هایی که در کانادا متولد می شوند ترکیش ایرلاین است. مخصوصا که پرواز مستقیم ونکور به ایران را نیز برقرار نموده است. اما همیشه دریافت آخرین اطلاعات از شرکت هواپیمایی قبل از سفر منطقی ست.

سلام.من جهارسال و نیم پیش در کانادا صاحب فرزندی شدم و پس از گرفتن پاس و شناسنامه کانادایی اش به دلایلی به ایران بازگشتم و الان ساکن هلندم سوال من از خدمتتون اینه: اگر پسر من اقامت کشور هلند را بگیرد و تا سن ۱۸ سالگی نتواند به کانادا بیاید و پاسپورتش از اعتبار ساقط شود آیا کانادا حق شهروندی را از او میگیرد؟؟ و آیا نیاز هست که برای تمدید گذرنامه کانادا یی اش به سفارت در هلند مراجعه کنم؟ و اینکه پسرم حتما باید تا سن ۱۸ سالگی حداقل سالی یکبار به کانادا بیاید؟؟؟؟؟

سلام شهروندی کانادایی هیچ شخصی با عدم حضور در کانادا یا دریافت شهروندی کشور دیگری باطل نمی شود و هیچ الزامی برای حضور فرزند شما در کانادا وجود ندارد. اما برای اینکه مدارک کانادایی فرزندتان (پاسپورت کانادایی) را تمدید کنید مراحل را از سفارت کانادا پیگیری بفرمایید.

من قصد دارم با پاسپورت کانادایی پسرم که شش ماهه هست به ایران سفر کنم ولی همسرم با من در این سفر نمیان ،بلیط برای ترکیش ایلاین هست چه مدارکی از پدر رو باید همراه داشته باشم برای سوارشدن به هواپیما وآیا وکالتنامه پدر لازم هست برای خروج از ایران ؟

سلام پاسپورت ایرانی پدر برای ورود و وکالت نامه پدر برای خروج از ایران را همراه داشته باشید.

با سلام، برای ما کار فوریی پیش اومده و اهر هفته عازم ایرانیم پسر کوچیکم شناسنامه و پاس ایرانی نداره وقام نمیشه براش از واسینگتن بگیریم. میشه اگه میدونید بگید برای ورود به ایران چی میشه? خیلی استرس دارم ممنون میشم پاسخ بدین

سلام در صورتی که مدارک والدین ایرانی پسرتون همراهش باشه، پسر شما مشکلی برای ورود به ایران نخواهد داشت. مشکل در دریافت مجوز پرواز از ایرلاین مربوطه هست. ممکنه برخی ایرلاین ها اجازه پرواز به پسرتون را ندهند. اگر با ترکیش ایرلاین بلیط دارید بدون مشکل میتونید پرواز به ایران داشته باشید اما اگر بلیط سایر ایرلاین ها را دارید حتما قبل از پرواز با دفاتر اون ایرلاین هماهنگ بفرمایید.  

Hi me and busband are both iranian and had our baby in canada and now traveling with her to oran on lufthansa to get her iranian passport and birth certificate. Is that ok

سلام خطوط هوایی لوفتهانزا بدون داشتن پاسپورت ایرانی به فرزند شما اجازه پرواز نمی دهند. پیشنهاد می کنم قبل از پرواز از طریق دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن مدارک ایرانی فرزندتون را بگیرید. یا اینکه با پرواز ترکیش به ایران سفر کنید. برای دریافت مدارک ایرانی فرزند متولد شده در کانادا، لطفا صفحات سایت را با دقت مطالعه کنید.

فرم امتیازسنجی را چگون تکمیل نمایم ؟

با استفاده از منوهای موجود در هدر سایت و یا لینک http://canada77.com/content/Ranking-System-CRS-tool-Express-Entry/  میتوانید به این بخش رفته و شروع به تکمیل فرم نمایید .

روش استفاده از سایت به چه صورت است ؟

با استفاده از منوهای موجود در هدر سایت میتوانید به دسترسی مورد نظر خود وارد شوید