کانادا 77
بیمه در کانادا
بیمه می تواند شما و عزیزانتان را در مواقع غیر منتظره پوشش دهد و ضرر و زیان ناشی از حوادث را تا حدودی جبران کند. بیمه انواع مختلف دارد که شامل بیمه سلامت خود و اعضای خانواده ( بیمه سلامت و درمان ) بیمه وسیله نقلیه (بیمه ماشین) بیمه منازل مسکونی ( بیمه های آتش سوزی و ... ) بیمه وسایل و بیمه کار که شامل بیمه بازنشستگی و حقوق و مزایا می باشد، تقسیم بندی می شود.در واقع بیمه یک قرارداد حقوقی بین شما (بیمه شده) و شرکت بیمه (بیمه گر) است. یک بیمه نامه مشخص می کند:
 
که خطرات آن توسط شرکت بیمه شما پوشش داده می شود
تحت چه شرایطی بیمه گر به شما پرداخت می کند
در صورت ادعا چقدر پول یا سود خواهید برد
 
درصورتی که ادعای دریافت بیمه از شرکت بیمه گذار را داشته باشید مقدار پول و یا به عبارتی دریافتی شما بستگی به میزان خسارت یا خسارت وارد شده به ماشین یا خانه شما و یا کسی که بیمه کرده اید دارد.


حق بیمه
برای دریافت بیمه هزینه ای به نام حق بیمه پرداخت می کنید. معمولاً حق بیمه را ماهانه، سه ماهه یا سالانه پرداخت می کنید. مبلغی که شما به عنوان حق بیمه پرداخت می کنید ممکن است با گذشت زمان برای برخی از انواع بیمه ها تغییر کند.
 
به طور کلی ، مبلغی که شما به عنوان حق بیمه پرداخت می کنید به عواملی از جمله بستگی دارد:
نوع بیمه
سن شما
سابقه پزشکی شما برای بیمه عمر و سلامت
ارزش کالاهای بیمه شده برای بیمه خانه
نوع اتومبیلی که برای بیمه اتومبیل رانندگی می کنید
میزان پوشش مورد نیاز شما
 
هنگام پرداخت حق بیمه ، شرکت بیمه ای که انتخاب کرده اید، موافقت می کند مبلغ مشخصی را برای هرگونه خسارت یا خسارتی که بیمه نامه شما پوشش می دهد، پرداخت کند.
 
موارد استثنا مواردی هستند که بیمه نامه شما شامل آنها نمی شود. مثلا:
1. برخی از بیمه نامه های درمانی ممکن است شرایط پزشکی خاصی را که قبل از اقدام در آن وجود داشته است ، مستثنی کنند
2. یک بیمه نامه سفر ممکن است ادعاهایی را که در صورت سفر به یک کشور با خطر بالا انجام می شود ، مستثنی کند
3. یک بیمه نامه خانه می تواند ادعای برخی از انواع خسارات ناشی از آب را از بین ببرد
اگر قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید و می خواهید از انواع بیمه باخبر شوید در ادامه به معرفی انواع مختلف بیمه در کشور کانادا خواهیم پرداخت همراه ما باشید. در کانادا بعضی از استان ها مقرراتی دارند که استفاده از گزارش های اعتباری و امتیازات اعتباری را در تعیین حق بیمه برای انواع خاصی از بیمه ممنوع می کند.این استان ها عبارتند از:
آلبرتا: بیمه اتومبیل
انتاریو: بیمه اتومبیل
نیوفاندلند و لابرادور: بیمه خانه و اتومبیل

اداره بیمه کانادا (IBC) نمایندگی اکثر شرکتهای بیمه خانه و اتومبیل در کانادا است. اما برسیم به معرفی انواع بیمه ها، که برای شروع با بیمه عمر آغاز می کنیم:
 
بیمه عمر در کانادا 
 
بیمه عمر شامل:
مدت دار
دائمی
ذینفع

بیمه عمر می تواند به شما عزیزان کمک کند تا با تأثیر مالی مرگ شما مقابله کنند. سود پرداختی از بیمه نامه زندگی مبلغی بدون مالیات و به صورت یکجا است که می تواند برای موارد زیر استفاده شود:
 
- درآمد خود را جایگزین کنید تا خانواده شما بتوانند سطح زندگی خود را حفظ کنند
- برای فرزندان یا افراد تحت تکفل خود تأمین کنید
- پرداخت هزینه های تشییع جنازه
- بدهی های خود را پرداخت کنید
- هدیه ای به خیریه

1. بیمه عمر مدت دار در کانادا
اگر بیمه شده در مدت زمان مشخص یا قبل از رسیدن به سن معین فوت کند ، بیمه عمر مدت دار مزایای فوت را پرداخت می کند. شما حق دارید بیمه نامه عمر خود را در یک بازه زمانی مشخص ، معمولاً 10 روز ، لغو کنید و حق بیمه پرداختی خود را پس بگیرید.
طول پوشش بیمه شما می تواند برای:
- یک دوره زمانی مشخص ، مانند مدت 10 یا 20 سال
- تا رسیدن به سن مشخص ، مانند 65 سالگی
اگر در طول مدت بیمه نامه بمیرید ، به ذینفعان شما سود مرگ پرداخت می شود. پس از پایان دوره ، پوشش پایان می یابد و ذی نفعان شما هیچ گونه پرداختی دریافت نمی کنند. بیمه نامه های مدت دار ارزش نقدی را شامل نمی شود. بدین معنا که نمی توانید بر روی بیمه نامه خود وام بگیرید و یا در صورت لغو بیمه از سمت شما، بیمه گذار متعهد به پرداخت مبلغ نقدی نیست.
 
بیمه عمر بلند مدت برای زوجین در کانادا
این بیمه برای زمانی است که فرد بیمه شونده متاهل است و باید به موارد زیر توجه کرد:
- بیمه مشترک اول به مرگ
- تحت یک سیاست مشترک، دو نفر بیمه می شوند
- سود مردن را هنگام مرگ شریک اول پرداخت می کند
- به هر شریک زندگی پوشش یکسانی می دهد
- معمولاً از دو خط مشی واحد یکسان نیست
- در صورت جدایی یا طلاق زوجین ، گاهی انعطاف پذیری کمتری نسبت به سیاست های مجردی دارد
- معمولاً نمی توان تقسیم کرد
- معمولاً فقط یک مزایای مرگ پرداخت می کند ، بنابراین اگر یکی از شرکا فوت کند ، دیگری برای ادامه پوشش باید درخواست سیاست جدید کند
 
بیمه تک دوره ای
- خط مشی خاص هر یک از شرکا را فراهم می کند
- به هر شریک مبلغ پوشش خود را می دهد
- در کل معمولاً گرانتر از یک سیاست مشترک برای اولین بار است
- در صورت جدا شدن یا طلاق، تغییر ذینفع نسبتاً آسان می شود
 
2. بیمه عمر دائمی در کانادا
بیمه عمر دائم طول زندگی شما را تحت پوشش قرار می دهد. این نوع بیمه، ارزش نقدی دارد به این معنی که در صورت لغو بیمه نامه مبلغی به عنوان پس از انداز به شما تعلق می گیرد که می تواند به منزله یک نوع پس از انداز باشد البته که این میزان کمتر از مبلغی است که بابت حق بیمه دریافت کرده اید. می توانید از بیمه عمر دائمی در کانادا وام دریافت کنید و اگر اقساط آن را پرداخت نکنید ممکن است مبلغی که به ذینفعان شما می رسد کاهش یابد و یا کل آن به عنوان بدهی شما برداشته شود و چیزی به بازماندگان شما تعلق نگیرد.
 
بیمه عمر کامل در کانادا
بیمه تمام عمر نوعی بیمه عمر دائمی است که کل مدت زندگی شما را تحت پوشش قرار می دهد و با افزایش سن حق بیمه شما تغییر نمی کند
 
بیمه عمر جهانی در کانادا
بیمه عمر جهانی نوعی از بیمه عمر دائمی است که بیمه زندگی را با یک حساب سرمایه گذاری ترکیب می کند. حساب سرمایه گذاری دارای ارزش نقدی است که می تواند شامل وام و یا حتی برداشت از آن شود.
 
3. نامگذاری ذینفع
ذی نفع شخصی است که شما برای گرفتن هزینه از بیمه نامه خود هنگام فوت از او نام می برید. می توانید همسر خود ، یکی دیگر از اعضای خانواده ، دوست یا موسسه خیریه خود را به عنوان ذینفع معرفی کنید. می توانید بیش از یک ذینفع را برای بیمه نامه زندگی خود معرفی کنید. اگر این کار را انجام دهید ، شرکت بیمه سود فوت را بین آنها تقسیم می کند.علاوه بر این شما می توانید نسبت های مختلفی از مزایای بیمه عمر خود را به هر یک از ذینفعان اختصاص دهید. توجه داشته باشید اگر ذینفع قابل لغو است ، می توانید در هر زمان و بدون اینکه به او بگویید ذینفع را تغییر دهید.
 
بیمه سلامت و درمان در کانادا

برنامه ها و دستورالعمل های استانی و مشاغل نیازهای اولیه و اساسی شما شامل بهداشت درمان و مراقبتی را شامل می شوند اما اگر بخواهید تسهیلات بیشتری را شامل شوید می توانید از بیمه های تکمیلی استفاده کنید که با نام بیمه درمانی مکمل نیز شناخته شده است. برای خدماتی که تحت برنامه منظم مراقبت های بهداشتی شما نیستند مانند خدمات ویژه پرستاری ، خدمات آمبولانس ، صندلی های چرخدار و سایر تجهیزات و ...  اگر دچار یک بیماری بزرگ یا جراحت شدید و نیازمند بیمه تکمیلی درمان هستید داشتن بیمه سلامت می تواند راه گشا باشد. توجه به یک نکته قابل اهمیت است برای دریافت این خدمات توجه کنید بیمه ای خریداری می کنید پوشش های بیمه اولیه شما را شامل نمی شود که در این صورت هزینه اضافه ای را پرداخت خواهید کرد. مثلا برای خرید عینک و یا هزینه های دندانپزشکی هر بیمه ای آن را پوشش نمی دهد و شما نیاز به بیمه تکمیلی درمان دارد. 
اگر بیمه نامه به نام شما باشد، بیمه نامه درمانی شما را تحت پوشش قرار می دهد. همسر یا شریک زندگی و فرزندان زیر 19 سال شما ممکن است واجد شرایط پوشش بیمه نامه شما باشند. کودکان بالای 19 سال اگر هنوز در مدرسه هستند یا معلول هستند، ممکن است واجد شرایط تحت پوشش بیمه نامه شما باشند.
 
بیمه درمانی مسافرت
اگر قصد سفر به خارج از کانادا را دارید ، ممکن است بخواهید برای پرداخت هزینه درمان در زمان حضور در یک کشور دیگر، بیمه پزشکی سفر دریافت کنید. بیمه نامه شما ممکن است شرایط پزشکی شما را قبل از اقدام برای بیمه فراهم نکند. اما اگر قصد دارید تا در داخل کانادا سفر کنید توافق نامه ای بین مرازک استان ها وجود دارد مه مقدار مشخصی از هزینه های پزشکی را بیمه متقبل می شود اما به این حال پیش از سفر محدودیت بیمه ای خود را بررسی کنید. به طور مثال کبک فقط برای هزینه های بیمارستانی بیمه مسافر را قبول می کند. آنچه که مشخص است دولت کانادا در قبال انواع بیمه ها سیاست های متفاوتی دارد که توصیه می شود با یک مشاور بیمه حتما ملاقات کنید تا از ریز جزییات با خبر شوید.

 
بیمه اتومبیل در کانادا

اگر سوالاتی نظیر سوالات زیر در ذهن شما هم هستند و می خواهید پاسخ آن را بدانید در ادامه همراه ما باشید.
چرا باید ماشین خود را بیمه کنید؟
چگونه شرکت بیمه حق بیمه را محاسبه می کند؟
در صورت داشتن بیمه می توانید وام هم دریافت کنید؟
 
 ابتدا بپردازیم به این نکته که شرکت بیمه برای بیمه ماشین چه مواردی را متعهد می شود؟
مواردی مانند تصادفات که منجر به پرداخت هزینه برای تعمیر ماشین خود و یا ماشین دیگری باشید، بیمه می تواند کمک شایانی باشد. اگر دچار سانحه رانندگی شوید بسته به نوع بیمه ای که گرفته اید، بیمه مواردی مانند راننده، همه مسافران، افراد دیگری که درگیر هستند و ... را تحت حمایت قرار دهد. آنچه که بسیار جالب این است که در بعضی شرکت های بیمه برای رانندگانی سابقه رانندگی ضعیفی دارند حق بیمه بیشتری را متقبل می شوند.
مقصود از پوشش که یک بیمه متقبل می شود درواقع حداکثر مبلغی است که شرکت بیمه در صورت مطالبه ضرر یا واقعه تحت پوشش بیمه نامه خود به شما پرداخت خواهد کرد و انواع مختلفی دارد:
 
1. پوشش بیمه اجباری
استان ها و سرزمین کانادا، رانندگان را مجبور می کند تا حداقل بیمه اولیه را برای اتومبیل خود داشته باشند.
2. بیمه مسئولیت
بیمه مسئولیت شامل خساراتی از جمله آسیب یا فوت است که وسیله نقلیه شما برای افراد دیگر ایجاد می کند. همچنین آسیب های ناشی از وسیله نقلیه شما به وسایل نقلیه دیگر را پوشش می دهد اما یک نکته مهم بیمه مسئولیت هزینه تعمیرات وسیله نقلیه شخصی شما را پوشش نمی دهد
3. بیمه آسیب های جسمی
در کبک ، به طور خودکار برای بیمه ای که آسیب های جسمی را پوشش می دهد ثبت نام می شوید. حق بیمه به عنوان بخشی از ثبت نام گواهینامه رانندگی شما پرداخت می شود. برای این کار نیازی به بیمه اضافی و مکمل نیست.
4. بیمه برخورد
در صورت برخورد با اتومبیل یا شی دیگر، بیمه هزینه تعمیر یا تعویض اتومبیل را پوشش می دهد. این مورد بعضاً تحت پوشش بیمه اجباری شما هم قرار می گیرد.
5. بیمه جامع
بیمه جامع تنها در صورتی دست به کار می شود که :
خرابکاری
آسیب رسیدن به شیشه جلو اتومبیل شما
سرقت
این بیمه شامل بیمه جامع خسارت یا خسارت وارد شده به اتومبیل شما را پوشش نمی دهد. 
آنچه بیمه نامه خودرو شامل آن نمی شود
بیشتر بیمه نامه های اتومبیل از بین رفتن دارایی های شخصی را پوشش نمی دهند، مثلاً وقتی سارق چوب های گلف، لباس یا وسایل الکترونیکی شخصی را از وسیله نقلیه شما می دزد.
 
بیمه منازل مسکونی در کانادا


بیمه خانه در کانادا می تواند شامل :
آسیب یا خسارت به خانه شما
آسیب ، سرقت یا از دست دادن دارایی های شخصی شما
آسیب یا صدمه به دیگران که از خانه یا ملک شما بازدید می کنند
صدمه ای تصادفی که به دارایی شخص دیگری وارد کنید
 
بیمه مستاجر
بیمه مستاجر ممکن است هزینه های زیر را پرداخت کند:
اگر آپارتمان یا خانه خود را از شخص دیگری اجاره یا اجاره دهید، به دارایی خود آسیب برساند یا از بین برود
خسارت تصادفی شما به هر بخشی از ساختمان آپارتمان یا خانه ای که اجاره کرده اید، وارد کنید
اگر به دلیل خسارت ناشی از بیمه نامه ، موقتاً نتوانید در آپارتمان خود زندگی کنید ، هزینه های اضافی زندگی در یک حد معین
به عنوان مثال ، اگر آتش سوزی در آپارتمان شما شروع شود، بیمه مستاجر می تواند خسارت وارده به آپارتمان شما، ساختمان آپارتمان و سایر مستاجران یا اموال آنها را پرداخت کند.
بیمه خانه شامل موارد زیر نمی شود:
وسایلی که هنگام حضور در خانه آسیب دیده اند، اگر برای اهداف تجاری استفاده شوند
وسایلی که هنگام استفاده در وسایل نقلیه یا بیرون از منزل شما به سرقت رفته یا آسیب دیده است، در صورت استفاده برای اهداف تجاری
ابزارهایی که هنگام استفاده در وسایل نقلیه یا خارج از خانه شما به سرقت رفته یا آسیب دیده است، اگر برای اهداف تجاری استفاده شود
آسیب دیدن مشتری هنگام بازدید از خانه شما، همچنین به عنوان مسئولیت شخصی شناخته می شود
با معرفی کاربردیترین انواع بیمه در خدمت شما بودیم. امیدواریم این مقاله نیز بتواند پاسخ سوالات شما را بدهد. برای آشنایی بیشتر شما با بیمه و شرکت های بیمه به معرفی چند اصطلاح می پردازیم:
 
نماینده بیمه به چه کسی گفته می شود؟
- نماینده بیمه شخصی است که نماینده یک شرکت بیمه است و محصولات بیمه آن را می فروشد.
 
کارگزار بیمه به چه کسی گفته می شود؟
- کارگزار بیمه شخص یا شرکتی است که محصولات چندین شرکت مختلف بیمه را به فروش می رساند. با این حال ، در برخی موارد ، یک نماینده بیمه عمر ممکن است چندین شرکت بیمه مختلف را نیز نمایندگی کند.
 
آیا لازم است انواع بیمه ها را بشناسیم؟
- ممکن است نیازهای شما با گذشت زمان تغییر کند. هر از گاهی نیازهای بیمه خود را بررسی کنید.
 
میزان پوشش بیمه ای به چه معنا است؟
- حداکثر پولی است که شرکت بیمه در صورت مطالبه ضرر یا واقعه تحت پوشش بیمه نامه خود به شما پرداخت خواهد کرد
 
لغو بیمه نامه و شرایط آن در کانادا
اگر قبل از تاریخ انقضا بیمه نامه خود را لغو کنید ، ممکن است مجبور به پرداخت یک جریمه شوید. اگر می خواهید بیمه نامه ای را جایگزین دیگری کنید به طور مثال اگر بیمه نامه اتومبیل یا خانه را جایگزین می کنید ، مطمئن شوید که بیمه نامه جدید شما قبل از تاریخ لغو بیمه نامه قدیمی خود پوشش داده است. در غیر اینصورت ، هنگام انتظار برای اعمال سیاست جدید ، خطر عدم پوشش را دارید و یا اگر در حال جایگزینی بیمه نامه زندگی یا بیمه درمانی هستید ، ممکن است اطلاعات پزشکی جدیدی از شما خواسته شود. اگر در سلامتی شما تغییراتی ایجاد شده باشد دیگر خطر واجد شرایط بودن یا افزایش حق بیمه ندارید.
 
هزینه های زایمان توریستی در کانادا

 

پرسش و پاسخ

آیا واقعا می توان از طریق استارت آپ به کانادا مهاجرت کرد؟

سالیانه بیش از 2700 پرونده مهاجرت از طریق استارت آپ پذیرش می شود.

با چه میزان درآمد می تواند در کانادا زندگی کرد؟

بستگی به این دارد که در کدام شهر کانادا زندگی کنید. معمولا حد پایین درآمد برای یک کار مجاز ماهیانه حدود 2500 دلار کانادا هست. که برای شروع کافی است.

اخبار ویژه

  • با استان آلبرتا بیشتر آشنا شویم با استان آلبرتا بیشتر آشنا شویم آلبرتا چهارمین استان پهناور کاناداست که شهر مهم کلگری را در خود جای داده است. از آنجایی که این استان به طور تقریبی 4 میلیون نفر جمعیت دارد یکی از پر جمعیت ترین شهرهای کاناداست. جالب است بدانید حدود نیم درصد این جمعیت را فارسی زبانان تشکیل داده اند. به عبارتی در حدود 9 هزار نفر ایرانی در این شهر زندگی می کنند. از آنجایی که ایرانیان مقیم این منطقه بسیار فعال هستند و د رحوزه های فرهنگی دستی به میدان دارند جشن نوروز در میان مردمان این شهر شناخته شده است. از دیگر مزایای این شهر قطب صنعتی و ...
  • چرا انتاریو؟ چرا انتاریو؟ یکی از استان های محبوب در میان مهاجران کانادا انتاریو است که در ادامه به علت های محبوبیت این استان خواهیم پرداخت. این استان ده شهر مهم کانادا را در خود جای داده است. زیباترین اماکن را می توان در این استان مشاهده نمود. تورنتو: یکی از مهم ترین و محبوب ترین شهر های کانادا در این استان قرار دارد. در تورنتو می توانید فرصت تحربه های ناب داشته باشید. این شهر برای افرادی که دارای فرزند هستند گزینه مناسبی است. همچنین حقوق و دستمزد در این شهر بالاست. نرخ ارتکاب جرم در این شهر نیز بسیار پایین است. تورنتو ...
  • جاب آفر کانادا جاب آفر کانادا جاب آفر کانادا ممکن است برای شما هم این سوال پیش بیاید که برای مهاجرت کاری به کانادا آیا باید جاب آفر داشت؟! پاسخ این است که در کانادا مشاغلی هستند که نیازی به جاب آفر ندارند و فقط کافیست متقاضی شرایط لازم را داشته باشد. شرایطی از قبیل محدودیت سنی، تسلط بر زبان، مدرک تحصیلی و ... . به طور مثال سیستم اکسپرس انتری فدرال که بر پایه امتیازاتی که فرد دارد اقدام به صدور دعوتنامه می کند. پس لازم است بدانید برای مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری نیازی به جاب آفر نخواهید داشت. برای کسب اطلاعات ...
  • مجوز کار در کانادا مجوز کار در کانادا مجوز کار کانادا به صورت ارائه می شود: مجوز کار نامحدود: بدین معنا که فرد دارنده مجوز کار نامحدود می تواند بدون هیچگونه محدودیتی در مشاغل مختلف و استان های مختلف برای کار اقدام کند.  مجوز کار برای کارفرمایی خاص: این مجوز فقط اجازه ی کار برای همان کارفرما که در مجوزش قید شده است را به مهاجر می دهد.  خوب است بدانید همه ی مجوزهای کار در کانادا به صورت موقت و مدت دار ارائه می شود. اما نکته مهم این است که چه کسانی صلاحیت دریافت مجوز کار موقت در کانادا را دارند. در ادامه به معرفی این ...
  • آموزش رایگان زبان فرانسه در کانادا آموزش رایگان زبان فرانسه در کانادا مرکز مهاجرتی استان کبک برای مهاجرین به این استان برنامه ریزی آموزش زبان فرانسه به صورت آنلاین و حضوری دارد. برای تشویق مهاجرین به شرکت در این کلاس ها تسهیلاتی را مهیا کرده مانند کات مترو رایگان برای زبان آموزان، مهد کودک برای فرزندان زبان آموز و ...  مهاجرین می توانند به صورت پاره وقت و یا تمام وقت در این کلاس ها شرکت کنند. دوره های آموزش زبان به صورت فشرده است هر ساله در حال برگزاری است. اما اگر بخواهید به صورت آنلاین زبان فرانسه را بیاموزید سایت تبادل مکالمات می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. از دیگر ...
  • شهرهای محبوب کانادا برای اقامت دائم ( بخش دوم) شهرهای محبوب کانادا برای اقامت دائم ( بخش دوم) کبک: برای اقامت دائم در استان کبک نیازمند تسلط بر زبان فرانسه علاوه بر زبان انگلیسی هستید. اگر بر این زبان مسلط هستید بی شک شانس بسیاری برای پذیرفته شدن خواهید داشت. این استان نیز یکی از محبوب ترین استان های کانادا برای اقامت دائم است. نوااسکوشیا: خبر خوب برای صاحبان سرمایه و شرکت ها و موسسات مالی این است که در این استان شانس بسیاری برای اقامت دائم خواهید داشت. در واقع برنامه های کارآفرینی و سرمایه گذاری در این استان بسیار محبوب است و از طرفی کسب اقامت در این استان به مراتب ساده تر است. برای آنکه ...
  • شهرهای محبوب کانادا برای اقامت دائم(بخش اول) شهرهای محبوب کانادا برای اقامت دائم(بخش اول)  استان ساسکاچوان در کانادا: این استان سیستم اقامتی مستقلی دارد  بدین صورت که متقاضی کافیست از 100 امتیاز حداقل 60 امتیاز را کسب کند تا بتواند اقامت این استان را کسب کنند. خوب است بدانید اگر در این استان از آشنایان و یا اقوامتان زندگی می کنند امتیاز ویژه ای دارید . به عبارتی شانس بیشتری برای پذیرفته شدن اقامتتان خواهید داشت. در این استان از طریق مشاغل مورد نیاز می توانید اقامت ائم را از آن خود کنید. به دین صورت که اگر شغلتان یکی از شغل های مورد نیاز اعلام شده در این استان باشد و شما نیز ...
  • اقامت دائم کانادا در شهرهای مهم اقامت دائم کانادا در شهرهای مهم گرفتن اقامت کانادا در کدام شهرهای کانادا راحت تر است؟ اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید کافیست بدانید کدام شهرها راحت تر مهاجر میپذیرند تا در این راه بهتر قدم بگذارید. به چند نمونه از آن ها اشاره خواهیم کرد: استان آلبرتا: در این استان فیلتر مشاغل وجود ندارد. یعنی این شهر برای مهاجران شرط پذیرش شغلی ندارد. کافیست در شغلتان مهارت کافی داشته باشید تا بتوانید از طریق کسب و کار اقامت دائم کانادا را بگیرید.  خوب است بدانید اکثر افرادی که در اکسپرس انتری نمراتی پایین تر از 300 داشته اند متقاضی اقامت در شهر آلبرتا هستند. ...
  • طرح حمایتی دولت از مهاجرین طرح حمایتی دولت از مهاجرین دولت کانادا در راستای حمایت از افرادی که به تازگی وارد این کشور شده اند اقدام به برگزاری دوره های رایگان زبان کرده است تا افراد بتوانند به سرعت وارد جامعه شوند. این دوره ها با بودجه دولت کانادا تامین می شوند و شامل دو دسته هستند. آموزش زبان انگلیسی به تازه وارد ها آموزش زبان فرانسه به تازه واردها نکته حائز اهمیت این است که این دوره ها فقط مخصوص بزرگسالان است و افراد زیر 17 سال با حضور در مدارس روزانه می توانند برای تقویت زبان خود اقدام کنند. به خاطر داشته باشید این دوره ها خاص افرادی ...
  • دو جشن مهم کانادایی ها دو جشن مهم کانادایی ها درباره تعطیلات روز ویکتوریا چه می دانید؟ روز ویکتوریا که به نام جشن مکه در کانادا شناخته شده است به آخرین دوشنبه قبل از 25 ماه می هر سال گفته می شود که یک تعطیلی رسمی است.  این جشن که به مناسبت تولد ملکه ویکتوریا و رسمیتاست شناخته شدن حاکمیت کانادا است با جشن و پایکوبی برگذار می شود. این جشن برای مردم کانادا یکی از مهم ترین تعطیلات است و معمولا این روز را بیرون از خانه به تفریح می گذرانند. درباره جشن شکرگزاری بیشتر بدانیم: دومین دوشنبه اکتبر هر سال به نام روز شکرگذاری شناخته شده است. این جشن ...