کانادا 77

اخبار » بررسی مزایا و معایب مهاجرت به کانادا

بررسی مزایا و معایب مهاجرت به کانادا

موارد مثبت مهاجرت به کشور پیشرفته کانادا در این بخش ذکر شده اند و افراد با خواندن این بخش می توانند اطلاعات کافی درباره این موضوع کسب کنند.ثبات اقتصادی: همانطور که گفته شد کشور کانادا در زمینه اقتصادی رشد بسیاری در سال های اخیر داشته است و هر ساله افراد زیادی برای کار به این کشور سفر می کنند. کشور پیشرفته کانادا آماده جذب نیرو های کاری بین المللی می باشد؛ زیرا در این کشور نیروی کار متخصص به اندازه کافی وجود ندارد و 90٪ متقاضیان خارجی که اقدام به مهاجرت به کشور کانادا برای کار انجام می دهند در صورتی که در انجام دادن یک کار خاص متخصص باشند، به راحتی توسط دولت کانادا پذیرفته می شوند.

مهم ترین مزایای مهاجرت به کانادا عبارتند از:

  • فرصت اخذ اقامت دائم در کانادا
  • فرصت اخذ پاسپورت کانادا
  • فرصت اخذ تابعیت کانادا برای فرزندان
  • فرصت کار در کانادا

درمان و بهداشت: در کشور کانادا موارد درمانی و بهداشتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و مردم این کشور می توانند از بهترین امکانات و خدمات درمانی و بهداشتی در مجهز ترین مراکز درمانی کشور کانادا بهره مند شوند.

کشور چند ملیتی: کانادا یکی از کشورهای چند ملیتی جهان می باشد؛ زیرا افراد زیادی با ملیت و فرهنگ و زبان های متفاوت وارد خاک این کشور شده تا مشغول به کار شوند، درس بخوانند و یا فعالیت تجاری داشته باشند.

آمار جرائم: کشور کانادا کشور بسیار امنی می باشد و مهاجرین می توانند با آرامش خاطر به این کشور مهاجرت کنند؛ زیرا درصد جرم و سابقه های کیفری در این کشور بسیار پایین و ناچیز می باشد.

پلن های اجتماعی: دولت کشور کانادا برای مهاجران و همچنین شهروندان کشور خود برنامه های و پلن های اجتماعی بسیار مطلوبی به همراه دارد و به همین دلیل در کشور کانادا رفاه اجتماعی برقرار می باشد.

تاریخ :پنجشنبه 29 خرداد 1399