کانادا 77
[TOP]
 
لطفا فرم زیر را بدقت تکمیل نمایید تا شرایط، درخواست ویزای تحصیلی شما مورد بررسی کارشناسان قرار گیرد.
[BOTTOM]
 
قبول قوانین

 
[SUCCESS]


فرم شما با موفقیت ثبت شده است، به زودی با شما تماس میگیریم.
 

پرسش و پاسخ

سلام وقت بخیر بنده ویزا و احازه تحصیل از کانادا رو دارم ضمن اینکه باردار هستم، همسرم هم اجازه کار گرفته منتها بنده چند ماه بعد از ورود وضع حمل خواهم کرد،خواستم بدونم بعد از ورودم و گرفتن بیمه دانشجویی هزینه زایمان به چه صورت خواهد بود؟ و اگر بعد ار زایمان اگه مجبور بشم از دانشگاه انصراف بدم و برگردم ایران، مدتی بعد، از طریق کار همسرم میشه مجدد اقدام کنیم؟ برای مهاجرت به کانادا؟ یعنی به عنوان همراه بچه اقدام کنیم و به ما احازه ی کار بدن؟

درود، پذیرش یا عدم پذیرش هزینه های زایمان توسط بیمه دانشجویان بسته به شهری که در آن تحصیل می کنید و شرایط بارداری متفاوت است. / به عنوان همراه بچه اصلا اجازه کار نخواهید داشت. / اگر ویزای تحصیلر کانادا را دارید بهترین و قطعی ترین راه برای اقامت کانادا ادامه تحصیل شماست. (فرصتی را که در دست دارید را به امید اگر و اما از دست ندهید.)

با سلام من پذیرش دانشگها از کانادا را دارم . یه دلیل هزینه های بالای ناباروری در کانادا ، میخواستم در ایران باردار بشم و با ویزای دانشجویی وارد کانادا بشم. میخواستم بپرسم هزینه ها ی زایمان برای دانشجویی با شرایط من که در ایران باردار شدم به چه صورت می باشد؟ اگر در کانادا کار پارت تایم داشته باشم آیا برای هزینه های زایمان بیمه می شوم؟

سلام وقت بخیر شرایط بیمه درمان دانشجوی بین الملل در استانها و دانشگاه های یا کالج های مختلف در کانادا متفاوت است. چنانچه قبل از دریافت کارت بیمه باردار باشید، زایمان شما معمولا تحت پوشش بیمه درمانی دانشجویی نخواهد بود. از سوی دیگر در شرایط اضطراری ، تمام استانها و مناطق خدمات رایگان ارائه می دهند ، حتی اگر بیمار کارت بهداشت دولتی نداشته باشد. با این حال ، ممکن است محدودیت های قابل توجهی در خدمات ارائه شده برای شما بوجود داشته باشد.  

هزینه دریافت ویزای تحصیلی چقدر است؟

شرکت های متفاوت، وجوه مختلفی زا طلب می کنند که البته این امر بستگی و به سابقه و نوع عملکرد گذشته آنها دارد. شاید بتوان گفت بطور متوسط برای دریافت ویزای تحصیلی در کالج های دانشگاه مبلغ 4000 دلار دریافت می شود.

اگر موفق به دریافت ویزای تحصیلی کانادا شوم، هزینه های کالج و زندگی در کانادا برای 2 سال تحصیل چقدر خواهد شد؟

شهریه کالج های کانادا بین 10000 تا 17000 دلار کانادا در سال میباشد. هزینه زندگی در کانادا در طی دوران دانشجویی بستگی به عوامل زیادی دارد و ممکن است بین ماهیانه 1400 تا 2000 متفاوت باشد. باید خودتان را برای یک زندگی دانشجویی آماده کنید. اما افرادی که متاهل هستند این امکان را دارند که همسرشان بصورت تمام وقت در کانادا کار کند لذا هزینه های جاری زندگی تامین خواهد شد.

آیا تحصیل در کانادا روش مناسبی برای مهاجرت به کاناداست؟

بله قطعا تحصیل در کانادا یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به کاناداست.  

بعد از اتمام دوره تحصیل چه مدت فرصت برای کار پیدا کردن داریم؟

اگز دوره تحصیلی شما بین 9 ماه تا 2 سال باشد به همان میزان طول دوره تحصیلی اجازه دارید در کانادا کار پیدا کنید.

دانشجو چند ساعت در هفته می تونه کار کنه؟

اگر با ویزای دانشجویی به کانادا رفته باشید می توانید بصورت نیمه وقت (هفته ای 20 ساعت) بصورت قانونی کار کنید. اگر متاهل بایشید همسفر شما مجاز خواهد بود از لحظه ورود به کانادا اجازه کار تمام وقت را کسب کند.